Zakupy - zdrowie i uroda

W Centrum Kowale zakupy zrobisz szybko i wygodnie. Artykuły spożywcze, odzież i obuwie, kosmetyki, prezenty, kwiaty, komputery, prasa i wiele innych punktów handlowych czeka na naszych Klientów.

Menu - wybierz kategorię
Rossmann
Rossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Codziennie zakupy w naszych drogeriach robi ponad 700 tys. Polaków. Pierwszy sklep z naszym logo powstał w 1993 r. w Łodzi. 22 lata później świętowaliśmy otwarcie 1000-nej drogerii w warszawskich Złotych Trasach. Dziś nasza firma to ponad 1220 sklepów i 18,7 tys. pracowników. Kierujemy się zasadą: jak największy wybór artykułów w rozsądnych cenach. Oferujemy naszym Klientom 16 tys. produktów polskich i zagranicznych (w sumie 800 marek). Rossmann firmuje także 35 marek własnych. By zakupy były jeszcze prostsze, od lutego 2015 r. uruchomiliśmy sklep internetowy. Logując się na stronie www.rossmann.pl można zamawiać ulubione produkty o dowolnej porze, bez potrzeby ruszania się z domu. Stworzyliśmy również aplikację Rossmann PL, która umożliwia wstąpienie do Klubu Rossmann. Tam na klientów czekają rabaty, a także oferty dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.Apteka Dr.Max
tel. 58 301 09 99


Main Optic
tel. 58 325 63 58

Salon Main Optic oferuje szeroka gamę oprawek korekcyjnych, najnowsze kolekcje okularów słonecznych, soczewki kontaktowe i płyny do ich pielęgnacji oraz akcesoria do okularów. Krótki czas realizacji zleceń.


Fryzjer Maska
tel. 534 817 534

Salon Urody Maska oferuje strzyżenie, modelowanie, koloryzowanie zgodnie z najnowszymi trendami. Zapewniamy klientom profesjonalną obsługę również w zakresie zabiegów kosmetycznych, manicure i pedicure.


ENDOMED Gabinety lekarskie
tel. 58 557 870 000

Endomed jest to centrum diagnostyki medycznej, którego głównym celem jest zapewnienie specjalistycznej opieki ambulatoryjnej przez wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.


Szkoła rodzenia
tel. 603 912 151

Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach i prowadzone są przez położną z wieloletnią praktyką. Wszystkie zajęcia są bezpłatne!


Calypso Fitness Club
tel. 58 3255508

Calypso Fitness Club zapewnia nieograniczony dostęp do siłowni, zajęć fitness, bezpłatną opiekę instruktorską oraz pomiary tłuszczu i masy mięśniowej. Bądź Kowalem swojej formy!
Zapraszamy do nowo otwartego Calypso Fitness Club.