Zakupy - zdrowie i uroda

W Centrum Kowale zakupy zrobisz szybko i wygodnie. Artykuły spożywcze, odzież i obuwie, kosmetyki, prezenty, kwiaty, komputery, prasa i wiele innych punktów handlowych czeka na naszych Klientów.

Menu - wybierz kategorię
Apteka Dr.Max
tel. 58 301 09 99

Main Optic
tel. 58 325 63 58


Salon Main Optic oferuje szeroka gamę oprawek korekcyjnych, najnowsze kolekcje okularów słonecznych, soczewki kontaktowe i płyny do ich pielęgnacji oraz akcesoria do okularów. Krótki czas realizacji zleceń.

Fryzjer Maska
tel. 534 817 534


Salon Urody Maska oferuje strzyżenie, modelowanie, koloryzowanie zgodnie z najnowszymi trendami. Zapewniamy klientom profesjonalną obsługę również w zakresie zabiegów kosmetycznych, manicure i pedicure.

ENDOMED Gabinety lekarskie
tel. 58 557 870 000


Endomed jest to centrum diagnostyki medycznej, którego głównym celem jest zapewnienie specjalistycznej opieki ambulatoryjnej przez wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

Szkoła rodzenia
tel. 603 912 151


Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach i prowadzone są przez położną z wieloletnią praktyką. Wszystkie zajęcia są bezpłatne!

Calypso Fitness Club
tel. 58 3255508


Calypso Fitness Club zapewnia nieograniczony dostęp do siłowni, zajęć fitness, bezpłatną opiekę instruktorską oraz pomiary tłuszczu i masy mięśniowej. Bądź Kowalem swojej formy!
Zapraszamy do nowo otwartego Calypso Fitness Club.