Zakupy - zdrowie i uroda

W Centrum Kowale zakupy zrobisz szybko i wygodnie. Artykuły spożywcze, odzież i obuwie, kosmetyki, prezenty, kwiaty, komputery, prasa i wiele innych punktów handlowych czeka na naszych Klientów.

Menu - wybierz kategorię
Rossmann
Rossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Codziennie zakupy w naszych drogeriach robi ponad 700 tys. Polaków. Pierwszy sklep z naszym logo powstał w 1993 r. w Łodzi. 22 lata później świętowaliśmy otwarcie 1000-nej drogerii w warszawskich Złotych Trasach. Dziś nasza firma to ponad 1220 sklepów i 18,7 tys. pracowników. Kierujemy się zasadą: jak największy wybór artykułów w rozsądnych cenach. Oferujemy naszym Klientom 16 tys. produktów polskich i zagranicznych (w sumie 800 marek). Rossmann firmuje także 35 marek własnych. By zakupy były jeszcze prostsze, od lutego 2015 r. uruchomiliśmy sklep internetowy. Logując się na stronie www.rossmann.pl można zamawiać ulubione produkty o dowolnej porze, bez potrzeby ruszania się z domu. Stworzyliśmy również aplikację Rossmann PL, która umożliwia wstąpienie do Klubu Rossmann. Tam na klientów czekają rabaty, a także oferty dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.Apteka Dr.Max
tel. 58 301 09 99


Fryzjer Maska
tel. 534 817 534

Salon Urody Maska oferuje strzyżenie, modelowanie, koloryzowanie zgodnie z najnowszymi trendami. Zapewniamy klientom profesjonalną obsługę również w zakresie zabiegów kosmetycznych, manicure i pedicure.


ENDOMED Gabinety lekarskie
tel. 58 309 97 03

Endomed jest to centrum diagnostyki medycznej, którego głównym celem jest zapewnienie specjalistycznej opieki ambulatoryjnej przez wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.


SŁUCH-TON
(ENDOMED) tel. 58 309 97 03
(Oddział Główny) tel. 58 380 12 23
www.sluch-ton.pl

Zapraszamy na bezpłatne badanie wraz z konsultacją z Protetykiem Słuchu!
Słyszenie dźwięków oraz zrozumienie mowy to podstawowe potrzeby człowieka.
Ubytki słuchu powodują obniżenie jakości i komfortu życia. Dokonujemy wszelkich starań, aby umożliwić powrót do świata dźwięków oraz komunikowanie się bez żadnych ograniczeń.
- bogata oferta szwajcarskich aparatów słuchowych Bernafon,
- komputerowe dopasowanie aparatów słuchowych,
- możliwość bezpłatnego przymierzenia i przetestowania,
- serwis i akcesoria do aparatów słuchowych,
- realizacja wniosków z NFZ !
- wizyty domowe


Calypso Fitness Club
tel. 58 3255508

Calypso Fitness Club zapewnia nieograniczony dostęp do siłowni, zajęć fitness, bezpłatną opiekę instruktorską oraz pomiary tłuszczu i masy mięśniowej. Bądź Kowalem swojej formy!
Zapraszamy do nowo otwartego Calypso Fitness Club.