Zakupy - sklepy wielobranżowe

W Centrum Kowale zakupy zrobisz szybko i wygodnie. Artykuły spożywcze, odzież i obuwie, kosmetyki, prezenty, kwiaty, komputery, prasa i wiele innych punktów handlowych czeka na naszych Klientów.

Menu - wybierz kategorię
Sklep DOROTKA
tel. 533 883 200

Oryginalne produkty z Niemiec - chemia gospodarcza, kosmetyki, słodycze, kawa.

Sklep DOROTKA - Chemia z Niemiec jest chwilowo zamknięty, do nowego lokalu obok delikatesów Gzella zapraszamy 5 listopada.

Pepco
tel. 58 325 42 39


PEPCO to międzynarodowa sieć sklepów oferujących odzież damską, męską i dziecięcą oraz artykuły przemysłowe codziennego użytku – wszystko dla domu – zawsze w atrakcyjnych cenach.
PEPCO to możliwość największych zakupów w niskich cenach, zapewniając najlepszą obsługę – każdego dnia.

Artykuły dla zwierząt ZooDelikatesy
tel. 58-301-92-89

e-mail: kowale@zoodelikatesy.pl

Sklep ZooDelikatesy to wyjątkowe miejsce w którym znajdą Państwo liczne artykuły zoologiczne wyłącznie najlepszej jakości. Zapewniamy ogromny wybór karm, przysmaków, żwirków, smycze, obroże, zabawki, legowiska, transportery, kosmetyki, pokarm dla ryb akwarystycznych, dla gryzoni oraz ptaków. Posiadamy specjalny dział dla miłośników wędkarstwa. W ofercie dostępne są także żywe zwierzęta. Do Państwa dyspozycji jest także odpowiednio wykwalifikowany personel składający się z profesjonalistów i pasjonatów zoologii, gotowych odpowiedzieć na każde Państwa pytanie.
Zapraszamy!