Zakupy - multimedia

W Centrum Kowale zakupy zrobisz szybko i wygodnie. Artykuły spożywcze, odzież i obuwie, kosmetyki, prezenty, kwiaty, komputery, prasa i wiele innych punktów handlowych czeka na naszych Klientów.

Menu - wybierz kategorię
Gsm 4you
tel. 736 813 313
email : gsm4youkowale@gmail.com


TELEFONY - SKUP - SPRZEDAŻ - WYMIANA - SERWIS
Zapraszamy do nowo otwartej wyspy z akcesoriami GSM. Posiadamy szeroki wybór produktów - znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz do swojego telefonu!
W ofercie: silikony, kabury, pokrowce wodoodporne, zwierzaki, folie i szkła na wyświetlacz, power banki, kable, ładowarki oraz wiele innych akcesoriów.
Oferujemy profesjonalny serwis i szeroki wybór telefonów komórkowych.

Kolporter
tel. 510 031 289


Salon Kolportera zapewnia największy wybór tytułów prasowych. Na czytelników czekają tu tytuły ze wszystkich dziedzin. W ofercie również wyroby tytoniowe, napoje oraz słodycze.

Play
tel. 533 307 340


Play to najchętniej wybierany operator komórkowy wśród osób przenoszących numer. Z usług Play korzysta już ponad 14,41 mln Polaków. W listopadzie 2013 wystartowaliśmy z ofertą 4G LTE, która obecnie swoim zasięgiem obejmuje ponad 89% populacji kraju Polski. Oferta dostępna w Salonie to: Play Abonament, Play Mix, Play na Kartę, Play Internet, Play dla Firm, a Konsultanci służą fachową pomocą w doborze optymalnego rozwiązania, dopasowanego do indywidualnych potrzeb.


Big Boys Toys S.C. e-papierosy
tel. 788 593 977


Zapraszamy po niezwykłe prezenty i gadżety do Naszego stoiska w Centrum Kowale. Polecamy elektroniczne papierosy!

Świat Ucznia
tel. 58 670 40 84


Świat Ucznia posiada bardzo atrakcyjną ofertę artykułów szkolnych i papierniczych oraz szeroki asortyment zabawek dla małych i dużych dzieci.