Zakupy - artykuły spożywcze

W Centrum Kowale zakupy zrobisz szybko i wygodnie. Artykuły spożywcze, odzież i obuwie, kosmetyki, prezenty, kwiaty, komputery, prasa i wiele innych punktów handlowych czeka na naszych Klientów.

Menu - wybierz kategorię
Delikatesy Rybne GADUS
tel. 601 964 361


Delikatesy Rybne Gadus to sieć sklepów z produktami świeżymi, mrożonymi oraz garmażem. W delikatesach można dokonywać zakupów w miłej i przyjaznej atmosferze. Naszą misją jest odkrywanie przed klientami nowych smaków ryb i owoców morza. Jako producent i jednocześnie dystrybutor zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów. Lata pracy w branży oraz prywatne doświadczenia zaowocowały wieloma pomysłami kulinarnymi na przyrządzanie ryb i owoców morza, czym chcielibyśmy się podzielić z klientami. Zapraszamy do spróbowania naszych specjałów.

Delikatesy mięsne Gzella
tel. 601 496 365


Delikatesy mięsne Gzella to 30 lat tradycji komponowania wyjątkowych Wędlin z Borów Tucholskich. Codzienne dostawy gwarantują świeżość sprzedawanego mięsa. Wygodne zakupy zapewni bogaty asortyment, liczne promocje i degustacje, a także możliwość płatności kartą oraz bonami Sodexo. Oferujemy usługę: pakowania próżniowego, mielenia i ubijania mięsa. Zapraszamy do naszych delikatesów.

Tesco
tel. 797 009 398


Zaprasza wszystkich klientów do robienia codziennych zakupów spożywczych od godziny 7:00 do 22:00 od poniedziałku do soboty i w niedziele w godzinach 8:00-20:00.

Cukiernia Czernis
tel. 58 691 78 73


Cukiernie Czernis to rodzinna firma, która dostarcza codziennie świeże produkty wypiekane z naturalnych surowców najwyższej jakości. Cukiernia przyjmuje zamówienia na różne okazje! Specjalnością cukierni są pyszne torty oraz ciasta. Zapraszamy każdego dnia po świeże pieczywo i bułeczki. Zapraszamy do składania zamówień!


Codziennie świeże pieczywo.

KOMETA sklep winiarski
tel. 58 380 32 04


KOMETA sklep winiarski oferuje szeroki wybór win z całego świata. Po wyśmienite wina półwytrawne, półsłodkie, słodkie, wytrawne i fachową pomoc w doborze wina zapraszamy do naszego sklepu winiarskiego KOMETA.
www.sklepwiniarski.com