Zakupy - artykuły spożywcze

W Centrum Kowale zakupy zrobisz szybko i wygodnie. Artykuły spożywcze, odzież i obuwie, kosmetyki, prezenty, kwiaty, komputery, prasa i wiele innych punktów handlowych czeka na naszych Klientów.

Menu - wybierz kategorię
KOMETA sklep winiarski
tel. 691 765 598


KOMETA sklep winiarski oferuje szeroki wybór win z całego świata. Po wyśmienite wina półwytrawne, półsłodkie, słodkie, wytrawne i fachową pomoc w doborze wina zapraszamy do naszego sklepu winiarskiego KOMETA.
www.sklepwiniarski.com

Delikatesy mięsne Gzella
tel. 505 011 066


Delikatesy mięsne Gzella to 30 lat tradycji komponowania wyjątkowych Wędlin z Borów Tucholskich. Codzienne dostawy gwarantują świeżość sprzedawanego mięsa. Wygodne zakupy zapewni bogaty asortyment, liczne promocje i degustacje, a także możliwość płatności kartą oraz bonami Sodexo. Oferujemy usługę: pakowania próżniowego, mielenia i ubijania mięsa. Zapraszamy do naszych delikatesów.

Tesco
tel. 797 009 397


Zaprasza wszystkich klientów do robienia codziennych zakupów spożywczych od godziny 7:00 do 22:00 od poniedziałku do soboty i w niedziele w godzinach 8:00-20:00.

Cukiernia Czernis
tel. 58 691 78 73


Cukiernie Czernis to rodzinna firma, która dostarcza codziennie świeże produkty wypiekane z naturalnych surowców najwyższej jakości. Cukiernia przyjmuje zamówienia na różne okazje! Specjalnością cukierni są pyszne torty oraz ciasta. Zapraszamy każdego dnia po świeże pieczywo i bułeczki. Zapraszamy do składania zamówień!


Codziennie świeże pieczywo.