Usługi

Centrum Kowale oferuje szeroki wybór usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Menu - wybierz kategorię
AUTO-LUX
tel. 518 347 830


Zapraszamy do Myjni Parowej AUTO-LUX.
Świadczymy usługi kompleksowego czyszczenia samochodów.
Zapewniamy profesjonalną obsługę w atrakcyjnych cenach.

Wakacje.pl
tel. 506 869 992
tel. 502 118 432
email : gdansk-kowale@wakacje.pl


Zarezerwuj wycieczkę w naszym salonie sprzedaży wakacje.pl! W naszym salonie pracują profesjonalni doradcy wakacyjni, którzy pomogą Ci wybrać najlepszy wyjazd od największych organizatorów w najniższej cenie.

Gsm 4you
tel. 736 813 313
email : gsm4youkowale@gmail.com


TELEFONY - SKUP - SPRZEDAŻ - WYMIANA - SERWIS
Zapraszamy do nowo otwartej wyspy z akcesoriami GSM. Posiadamy szeroki wybór produktów - znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz do swojego telefonu!
W ofercie: silikony, kabury, pokrowce wodoodporne, zwierzaki, folie i szkła na wyświetlacz, power banki, kable, ładowarki oraz wiele innych akcesoriów.
Oferujemy profesjonalny serwis i szeroki wybór telefonów komórkowych.

Vitamin-Shop
tel. 501 075 847


Sklep Vitamin-Shop oferuje szeroki wybór suplementów diety i dietetycznych środków spożywczych. W sklepie dostępne są usługi ksero.

Paczkomat® InPost

Paczkomat® firmy InPost jest dostępny na terenie Centrum Kowale.
Automat ulokowany jest na parkingu zewnętrznym (na bocznej ścianie obiektu, po prawej stronie od wejścia, od strony Apteki).
Więcej szczegółów dotyczących wysyłania oraz odbierania paczek i listów za pośrednictwem Paczkomatu dostępne na stronie: https://twoj.inpost.pl/pl/przesylki/paczkomaty

CHIC sp. z o.o. S.K.
tel. +48 795 117 693

Oficjalny dystrybutor regionalny eSmokingWorld
www.eSmokingWorld.com

eSmokingWorld to największa w Europie specjalistyczna sieć sprzedaży papierosów elektronicznych, liquidów i akcesoriów do e-palenia. W naszym portfolio znajduje się kilkadziesiąt marek własnych oraz należących do światowych, renomowanych producentów. Stale inwestujemy w rozwój dostępnej oferty, dbając o jakość i bezpieczeństwo konsumentów – papierosy elektroniczne i liquidy dostępne w eSmokingWorld posiadają wymagane certyfikaty oraz przechodzą rygorystyczne testy emisji. Od 2015 roku jesteśmy częścią Grupy British American Tobacco.

KANTOR
tel. 58 329 82 88


Sprzedaż i kupno walut według najkorzystniejszych przeliczników.

KVT - Fastening
tel. 58 762 17 80


KVT-Fastening, wiodący specjalista w technice łączenia, oferuje wysokiej jakości komponenty i rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.
Nasze produkty znajdują zastosowania w różnych gałęziach przemysłu, od lotnictwa poprzez branżę samochodową, mechanikę precyzyjną po szeroko pojęty przemysł.

Dowiedz się więcej na stronie: www.kvt-fastening.pl

Przedsiębiorstwo to wchodzi w skład grupy Bossard i należy do światowej czołówki dostawców inteligentnych rozwiązań w przemysłowych zastosowaniach techniki łączenia.


Euronet Polska Sp. z o.o.

Euronet Polska Sp. z o.o. jest częścią Euronet Worldwide, światowego lidera w zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy.
W Polsce firma działa od 1995 r. W trakcie kilkunastoletniej obecności na polskim rynku Euronet nawiązał współpracę m.in. z wiodącymi polskimi bankami, operatorami telefonii komórkowej oraz VoIP, a także placówkami handlowymi i sieciami stacji benzynowych.

ABACO Biuro Rachunkowe
tel. 790 553 010


Biuro Rachunkowe ABACO jest dynamicznie rozwijającą się firmą, której celem jest profesjonalna i rzetelna obsługę księgowo-podatkową swoich Klientów w konkurencyjnych cenach. Biuro posiada wszelkie uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Bell Time Sarnowscy
tel. 881 337 267


Bell Time Sarnowscy oferuje usługi zegarmistrzowskie połączone ze sprzedażą zegarków. Od ponad 15 lat firma współpracuje z wiodącymi producentami zegarków Casio, Atlantic, Seiko, Tissot, Certina, Longines, Orient, Guess oraz wieloma innymi. Bell Time Sarnowscy w swojej ofercie posiada paski do zegarków wykonane z oryginalnych skór zwierzęcych (krokodyl, waran, wielbłąd, raja) z europejskimi certyfikatami CITES gwarantującymi legalność pochodzenia produktu. Ponadto firma zajmuje się renowacją antycznych zegarów, testami szczelności. Zegarmistrz daje gwarancję na wykonane usługi.

Bank PKO BP
tel. 58 321 94 41


Zapraszamy do oddziału banku PKO BP, który znajduje się w części biurowej Centrum. Oddział banku czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 18:00.

Bank Millennium
tel. 691 401 283


Oddział Banku Millennium zapewnia kompleksową obsługę doradczą i operacyjną dla klientów indywidualnych od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.30-18.00.

Lotto
tel. 58 692 15 61


Punkt Lotto zaprasza każdego dnia.

Eko Laguna
tel. 533 338 825


Eko Laguna to salon czyszczenia dzieży. Nasz oferta obejmuje: czyszczenie, pranie, prasowanie, maglowanie, krochmalenie, impregnacje i wiele innych usług.

Fryzjer Maska
tel. 534 817 534


Salon Urody Maska oferuje strzyżenie, modelowanie, koloryzowanie zgodnie z najnowszymi trendami. Zapewniamy klientom profesjonalną obsługę również w zakresie zabiegów kosmetycznych, manicure i pedicure.

Kwiaciarnia OliwAgArt Artur Szymkowicz
tel. 882 445 570


Kwiaciarnia tworzy kompozycje kwiatowe układane w oparciu o najmodniejsze trendy, a także własną inwencję twórczą. Realizujemy zamówienia na wiązanki okolicznościowe, bukiety ślubne, wiązanki i wieńce pogrzebowe.

Usługi krawieckie
tel. 882 136 020


Kompleksowa gama usług krawieckich. Zapraszamy na szybkie, profesjonalne poprawki krawieckie.

Klub Języka Angielskiego English Club
tel. 798 852 070


Klub nauki języka angielskiego. Nauka języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania. Szybkie postępy naszych słuchaczy i wysokie wymagania stawiane lektorom, konwersacje, wieloletnie doświadczenie to, co nas wyróżnia. Zapraszamy do naszej siedziby w Centrum Kowale.

ENDOMED Gabinety lekarskie
tel. 58 309 97 03, kom. 537 870 000


Endomed jest to centrum diagnostyki medycznej, którego głównym celem jest zapewnienie specjalistycznej opieki ambulatoryjnej przez wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

SŁUCH-TON
(ENDOMED) tel. 58 309 97 03
(Oddział Główny) tel. 58 380 12 23
www.sluch-ton.pl

Zapraszamy na bezpłatne badanie wraz z konsultacją z Protetykiem Słuchu!
Słyszenie dźwięków oraz zrozumienie mowy to podstawowe potrzeby człowieka.
Ubytki słuchu powodują obniżenie jakości i komfortu życia. Dokonujemy wszelkich starań, aby umożliwić powrót do świata dźwięków oraz komunikowanie się bez żadnych ograniczeń.
- bogata oferta szwajcarskich aparatów słuchowych Bernafon,
- komputerowe dopasowanie aparatów słuchowych,
- możliwość bezpłatnego przymierzenia i przetestowania,
- serwis i akcesoria do aparatów słuchowych,
- realizacja wniosków z NFZ !
- wizyty domowe


Szkoła rodzenia
tel. 603 912 151


Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach i prowadzone są przez położną z wieloletnią praktyką. Wszystkie zajęcia są bezpłatne!

F.H.U. KEY System Zbigniew Świercz
tel. 518 605 865


Wykonujemy cały szereg usług: szewskie, kaletnicze, dorabianie kluczy i inne usługi.

NIXOR Sp. z o.o.
tel. 58 351 33 11


Nixor specjalizuje się w produkcji filtrów antyodorowych do kanalizacji. Oferta jest skierowana głównie do firm z branży wodno-kanalizacyjnej, przedsiębiorstw rynku wody i ścieków oraz przemysłu. Firmę charakteryzuje innowacyjność oraz wysoka jakość produktów i usług, która jest priorytetem działalności firmy.