Restauracje

W naszych restauracjach każdego dnia można delektować się smacznymi daniami. Kawiarnia zaprasza na pyszną kawę w wielu smakach, a cukiernia na wspaniałe wypieki. Wyjątkowe smaki kuchni indyjskiej czekają w restauracji Ganesh. Zapraszamy przez cały tydzień!

Menu - wybierz kategorię
Restauracja KOWALL & Wine Bar
tel. 735 390 900


Kowall Restauracja & Wine Bar to nowoczesne miejsce idealnie wpisujące się w rytm miasta: pakiety lunchowe, ciekawa oferta dań z karty, alkohole i niespotykany wybór prawie 500 gatunków win, w tym prosecco z kija, zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Oferujemy autorską kuchnię polską z nutką tradycji, w wykonaniu naszych utytułowanych kucharzy, za cenę która mile Cię zaskoczy. Kowall Restauracja & Wine Barto miejsca na rodzinny obiad, wieczorne spotkanie przy świecach oraz wydzielona przestrzeń dla kibiców. Sprawdź naszą ofertę a na pewno będziesz do nas wracać!

BURGER Station
tel. 605 150 222


Burger Station – jedyne miejsce w Kowalach, w którym można zjeść wyśmienitego burgera, przyrządzonego wg własnej receptury i w 100% z mięsa wołowego. W menu znajdują się również dania z grilla, hot – dogi, kanapki, sałatki, świeże soki oraz pyszna kawa.

Burger Station charakteryzuje się wyjątkową aranżacją wnętrza, która z pewnością przypadnie do gustu sympatykom motocykli oraz starych samochodów.
ZAPRASZAMY!

Cukiernia Czernis
tel. 58 691 78 73


Cukiernie Czernis to rodzinna firma, która dostarcza codziennie świeże produkty wypiekane z naturalnych surowców najwyższej jakości. Cukiernia przyjmuje zamówienia na różne okazje! Specjalnością cukierni są pyszne torty oraz ciasta. Zapraszamy każdego dnia po świeże pieczywo i bułeczki. Zapraszamy do składania zamówień!

Codziennie świeże pieczywo.