Aktualności

Świat Ucznia posiada bardzo atrakcyjną ofertę artykułów szkolnych i papierniczych oraz szeroki asortyment zabawek dla małych i dużych dzieci. Zapraszamy!


W piątek 13go do wygrania 130 milionów złotych!
W EUrojackpot grasz o niewyobrażalne wygrane. Odczaruj piątek 13go razem z Eurojackpot!
Zagraj o 130 milionów złotych.

Świat Zabawek w związku z poszerzeniem oferty dla ucznia zmienił nazwę na Świat Ucznia!
Zapraszamy na zakupy!

W dniu 25 marca przyjdź do drogerii Natura w godzinach 11:00 – 17:00 na bezpłatne konsultacje makijażowe i skorzystaj z naszych wyjątkowych rabatów!Zapraszamy do nowego, większego sklepu Pepco!

Zapraszamy do Strefy „Colgate – Strefa Zdrowia” w Centrum Kowale.
Strefa zorganizowana jest przez sklep Drogerie Natura w dniach od 30.09-2.10 – zapraszamy!


W ostatnią niedzielę sierpnia na parkingu przed Centrum Kowale odbył się Rodzinny Festyn. Wesołe miasteczko z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych, liczne animacje, konkursy i zabawy towarzyszyły klientom przez cały dzień. Dzieci mogły skorzystać ze zjeżdżalni, bungee, pociągu Santa Fe, zamku do skakania. Animatorzy prowadzili dla wszystkich gry, zabawy oraz konkursy z licznymi nagrodami ufundowanymi przez najemców Centrum Kowale. Na dzieci czekały przejażdżki kucykami oraz konkursy tematyczne z nagrodami ufundowanymi przez ZooDelikatesy. Marka PLAY zaplanowała lubiane przez dzieci malowanie buziek z letnimi motywami połączone z animacjami i konkursami z nagrodami. Stoiska z uwielbianą przez dzieci watą cukrową, lodami, słodyczami oraz stanowisko z popcorn dodawały energii do zabawy. Restauracja Kowall serwowała doskonałe potrawy z grilla. Na smakoszy słodkości czekało stoisko Cukierni Czernis i warsztaty dekorowania ciasteczek. Delikatesy Mięsne Gzella przygotowały degustację aromatycznych wędlin z Borów Tucholskich. Dopełnieniem były pokazy fitness przygotowane przez instruktorów z naszego klubu Calypso Fitness.
Delikatesy Mięsne Gzella w Centrum Kowale – zapraszamy na zakupy

Delikatesy Mięsne Gzella – zapraszamy do nowo otwartego sklepu firmowego oferującego wysokiej jakości wędliny i świeże mięso!!!

Delikatesy Mięsne Gzella. zaoferują klientom szeroką gamę aromatycznych wędlin z Borów Tucholskich, która zaskoczy swoim smakiem nawet najbardziej wymagających smakoszy. Sklep będzie oferował także usługę pakowania próżniowego, mielenia i ubijania mięsa. Delikatne wędliny drobiowe, wysokogatunkowe szynki, czy wyróżniona odznaczeniem "Produkt Roku. Wybór Konsumentów 2016" linia produktów bezglutenowych to tylko niektóre z wyjątkowych produktów firmy Gzella. Codzienne dostawy gwarantują świeżość sprzedawanego mięsa. Wygodne zakupy zapewni bogaty asortyment, liczne promocje i degustacje. Gzella to 30 lat tradycji komponowania wyjątkowych Wędlin z Borów Tucholskich. Pierwszy sklep powstał w 1985 roku wraz z powstaniem zakładu produkcyjnego. Zapraszamy na zakupy!